#1 2008-01-17 19:36:05

paulschen10

KAPITAN

10275236
Call me!
Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 425
Punktów :   
WWW

BOISKO W CHAŁUPACH

Z boiskiem w Chałupach jest mały problem. Po pierwsze to: że nikt na nim nie gra (chodzi tu głównie o wiosnę i lato).
Kiedyś grano na nim nawet codziennie. A przecież tak bardzo wszyscy chcieliśmy mieć piękne boisko, nowe bramki itd. A gdy już dostaliśmy nowe bramki to zostało rozegranych kilka meczy i na tym koniec. Teraz leżą przewrócone, gdy jest lód to leżą w lodzie, siatki porwane... Co się stało? Czy będą jeszcze w Chałupach takie mecze jak bywały kiedyś? Czy w ogóle będą jakieś mecze?http://www.chalupnik.pun.pl/_fora/chalupnik/gallery/2_1200594868.jpg


"Za co to biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? - Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa. "
                                                         Jan Kochanowski

Offline

 

#2 2008-01-17 19:44:00

Johnson

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

NIe bo wszyscy sie przeżucili na bardziej ekstremalne sporty, typu rower mtb, windsurfing, skim. No niestety tak to już, społeczeństwo chce sie rozwiajc.

Offline

 

#3 2008-01-17 19:48:48

paulschen10

KAPITAN

10275236
Call me!
Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 425
Punktów :   
WWW

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Ale dlaczego mają jeździć tylko np. na rowerach , czy pływać na windsurfingu??Przecież mogą w między czasie pograć sobie w nóżkę... Nie mówię tutaj, że musimy grac codziennie, wystarczyło by raz na jakiś czas. Wydaje mi się że są jakieś inne powody...


"Za co to biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? - Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa. "
                                                         Jan Kochanowski

Offline

 

#4 2008-01-17 21:37:57

Duke

SLO

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Według mnie problem leży gdzie indziej. Kiedyś graliśmy więcej, bo częściej się ze sobą spotykaliśmy w ogóle, od czasu kiedy porozjeżdżaliśmy się do różnych szkół trudniej jest się nam zebrać (wyjątki się zdarzają). Teraz bardziej eksploatowane jest wykostkowane boisko, ponieważ leży w miejscu częściej uczęszczanym i potrzeba mniej osób żeby zagrać dobry mecz. Drugą sprawą jest to, że część byłych zawodników po prostu wyrosła, a młodych zbytnio nam nie przybywa.

Offline

 

#5 2008-01-21 13:13:56

 sar

Meteorolog

9565818
Call me!
Skąd: chalupy
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 205
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

TE BRAMKI SWIADCZA SAME O SOBIE,LATWO SIE PRZEWRACAJA NIE TAK DAWNO W TELEWIZJI MOWILI ZE ,TAKA PRZEWRACAJACA SIE BRAMKA ZABILA DZIECKO.BYLO TO CHYBA W ,,UWADZE,,POWINNY BYC PRZYMOCOWANE NA MOCNO DO GLEBY!!


POZDRAWIAM WSZYSTKICH  SAR

Offline

 

#6 2008-01-21 14:23:37

Jack

KAPITAN

Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 390
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Tak, tylko po co je przymocowywać, kiedy i tak nikt nie gra na tym boisku, może niech lepiej zabierze te bramki ktoś, kto zrobi z nich większy użytek, a boisko wykorzystamy w jakiś lepszy sposób, np. na budowę jakiegoś centrum Chałup, czy czegoś innego przydatnego mieszkańcom (nie mówię tu oczywiście o centrum handlowym, chociaż może i niejeden by tego chciał)

Ostatnio edytowany przez Jack (2008-01-21 14:25:44)

Offline

 

#7 2008-01-21 23:27:00

SZEF

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Po pierwsze należy rozpocząć dyskusje nie o bramkach a o murawie,bo teren boiska to jedna wielka nierówność,gdzie pełno dziur i górek,a do tego wszystkiego podłoże jest strasznie podmokłe,o kontuzje łatwo.Pamiętam,kiedyś to  nie przeszkadzało i  grało sie,grało. Niestety tak jak pisze  powyżej DUKE wszyscy sie porozjeżdzali i brakuje ludzi do gry, myślę  to jest najczęstszym problemem że tak dużo już  nie gramy. Jack uważam tak jak SAR że te bramki powinny  być jakoś przymocowane ,bo nie można wychodzić z tego założenia że jak my nie gramy to po co je przymocowywać.Przecież może  się zdarzyć ze ktoś z dziećmi  tam będzie przechodził a dziecko pociągnie za rurę i bramka sie przewróci,a są te bramki strasznie wywrotne.

Offline

 

#8 2008-01-21 23:40:21

Jack

KAPITAN

Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 390
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Zgadzam się SZEFIE i SAR, że lepiej byłoby przymocować te bramki do gruntu, ale wiadomo, że jeszcze bardziej bezpieczny dla ludzi byłby po prostu ich brak w tamtym miejscu, kiedy i tak nie są one wykorzystywane, tylko tak leżą i leżą na tej trawie. Czyli wyjścia są dwa: 1) przymocować je do gruntu (i zacząć grac) albo 2) usunąć je stamtąd.

Ostatnio edytowany przez Jack (2008-01-21 23:47:28)

Offline

 

#9 2008-01-22 12:58:42

mulas91

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

A no właśnie co do jakiegoś meczu na kostce (bo na naszym szperku w tej chwili nie ma co), może zagramy w te ferie jakiegoś meczyka (4 na 4, w tym bramkarz) albo może jak będzie więcej chętnych jakiś mały turniej. Ja osobiście jestem bardzo zainteresowany jakimkolwiek spotkaniem na boisku z kostki i pograniu w piłkę. Czekam na wiadomości tu na forum i pod telefonem.

Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#10 2008-01-22 13:01:42

bundy

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 40
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Moim zdaniem usunięcie bramek byłoby głupotą, ewentualnie można by je gdzieś dać na przechowanie (komuś z Chałup) .
Pamiętam jak bardzo chcieliśmy mieć nowe bramki do gry i staraliśmy się o nie , a teraz chcecie je usunąć? Teraz jest zima i wcale nie gramy ale latem od czasu do czasu się zbieramy i  gramy . No i nie tylko my korzystamy z tych bramek , przecież wczasowicze często grywają na tym boisko w piłkę ...
Zgadzam się z Wami , że bramki powinny być jakoś zabezpieczone i przymocowane, ale latem są tam różne imprezy i te bramki by przeszkadzały ... no i po drugie nie mamy wyznaczonego boiska, żeby te bramki przymocować i ustawić .

Ostatnio edytowany przez bundy (2008-01-22 13:03:55)

Offline

 

#11 2008-01-22 13:13:05

paulschen10

KAPITAN

10275236
Call me!
Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 425
Punktów :   
WWW

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

mulas91 napisał:

A no właśnie co do jakiegoś meczu na kostce , może zagramy w te ferie jakiegoś meczyka (4 na 4, w tym bramkarz) albo może jak będzie więcej chętnych jakiś mały turniej. Ja osobiście jestem bardzo zainteresowany jakimkolwiek spotkaniem na boisku z kostki i pograniu w piłkę.

Ja sam także pograłbym sobie jakiegoś meczyka na kostce ( a turniej tym bardziej - mógłbym zorganizowac turniej, ale musieliby być chętni). jeśli będą chętni będzie turniej. Wiadomo, że jest teraz troszkę zimniej ale pograć nie zaszkodzi. Czekam także na odpowiedzi ze strony innych osób.


"Za co to biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? - Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa. "
                                                         Jan Kochanowski

Offline

 

#12 2008-01-24 14:15:24

Antonio

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Przymocowanie bramek jak dla mnie jest złym pomysłem, bo raz gra 10 osób a raz 20. A co za tym idzie boisko byłoby albo za małe albo za duże. Przymocowanie bramek ma sens, jeśli rozgrywane są mecze ligowe, bo wtedy boisko ma stały wymiar i stała liczbę uczestników.
Bezsensownym pomysłem jest tez usunięcie bramek, bo jeśli nie gramy my, Chalepianie. to grają wczasowicze. Fakt że kiedys było więcej meczy, ale tak na prawdę odbywały one się jeszcze na starym placu zabaw. Na śpierku grano tylko latem, bo przeważnie jesienią, zimą, i wiosną jest ono zalane. Zimą, przeważnie śpierk służy za lodowisko, więc zrobienie zamiast niego centrum Chałup uważam za zły pomysł. Faktycznie, takie coś jak centrum by sie przydało. Ale myślę, że najpierw należy zrobić coś z ulicą sztormową, spacerniakiem przy zatoce, chodnikami przy ulicy głęwnej, placem zabaw, wejściami na plażę.itd.

Offline

 

#13 2008-01-24 22:36:45

lokoczoko

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

bundy napisał:

Moim zdaniem usunięcie bramek byłoby głupotą, ewentualnie można by je gdzieś dać na przechowanie (komuś z Chałup) .
Pamiętam jak bardzo chcieliśmy mieć nowe bramki do gry i staraliśmy się o nie , a teraz chcecie je usunąć? Teraz jest zima i wcale nie gramy ale latem od czasu do czasu się zbieramy i  gramy . No i nie tylko my korzystamy z tych bramek , przecież wczasowicze często grywają na tym boisko w piłkę ...
Zgadzam się z Wami , że bramki powinny być jakoś zabezpieczone i przymocowane, ale latem są tam różne imprezy i te bramki by przeszkadzały ... no i po drugie nie mamy wyznaczonego boiska, żeby te bramki przymocować i ustawić .

hEHe,bundy co Ty możesz pamietać?? 0o , jak załatwialiśmy bramki to jeszcze piłeś mleko ze smoczka...


nie udawajcie mądrzejszych niż jesteście i nie bądźcie gnuśni

Offline

 

#14 2008-01-30 14:05:28

bundy

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 40
Punktów :   

Re: BOISKO W CHAŁUPACH

Nie pamiętam , jak się staraliście o te stare bramki , które są teraz na placu zabaw ... ale dobrze pamiętam jak chcieliśmy mieć nowe, większe bramki w Chałupach .

Offline

 
Zapraszamy do korzystania z darmowej bramki sms: Darmowa Bramka SMS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl