#1 2008-02-13 23:38:23

paulschen10

KAPITAN

10275236
Call me!
Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 425
Punktów :   
WWW

POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Poszukujemy osoby, która posiada i udostępni na forum materiały zdjęciowe lub filmowe związane z historyczną powodzią w Chałupach. Chcielibyśmy, aby one również zostały utrwalone w naszej GALERII w dziale pogoda, ponieważ powódź ta była w pewnym sensie takim historycznym wydarzeniem pogodowym w Chałupach i naprawdę wartym zaznaczenia na forum.
Osoby, które mogą pomóc w tej sprawie prosimy o odpowiedź na forum lub kontakt z administracją forum. Dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich.


"Za co to biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? - Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa. "
                                                         Jan Kochanowski

Offline

 

#2 2008-03-06 18:34:53

Seba20lol

Rybak

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 42
Punktów :   

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Widzę, że chyba ciężko będzie te zdjęcia znaleźc

Offline

 

#3 2008-04-04 19:37:42

Pelaśka

Rybak

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Gdyby tak dobrze poszukać to wcale nie tak trudno znależć tę powódż udokumentowaną na zdjęciach jak i na filmie. Poszperam w swoim archiwum i napewno coś znajdę. Muszę miec tylko trochę czasu. Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2008-04-04 23:29:19

Jack

KAPITAN

Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 390
Punktów :   

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Pelaśka napisał:

Gdyby tak dobrze poszukać to wcale nie tak trudno znależć tę powódż udokumentowaną na zdjęciach jak i na filmie. Poszperam w swoim archiwum i napewno coś znajdę. Muszę miec tylko trochę czasu. Pozdrawiam.

Cieszę się, że ktoś odpowiedział w tej sprawie i stara się nam pomóc.
Tak przy okazji chcę poinformować, że właśnie dziś również udało mi się zdobyć kilka materiałów filmowych od uprzejmego mieszkańca Chałup, który zezwolił na ich udostępnienie na forum, za co serdecznie dziękujemy. Tak więc za jakiś czas (bo trzeba zrobić konwersję SVHS Video ----> AVI lub MPG) takie materiały powodziowe pojawią się na forum...

Offline

 

#5 2008-04-05 21:34:00

Pelaśka

Rybak

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Tak jak pisałam , udało mi się wybrać kilka zdjęc z powodzi.Wrzuciłam je do galerii ( dział- pogoda). Mam też film ale nagrany na VHS i niestety narazie nie mam jak go przetworzyć, tak że dobrze że znalazł się jeszcze ktoś kto go posiada.pozdrawiam.

Offline

 

#6 2008-04-05 21:55:05

Jack

KAPITAN

Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 390
Punktów :   

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Jestem zadowolony, że zdjęcia te zostały umieszczone w galerii za co też dziękuję. Zachęcam do umieszczania w galerii jeszcze innych fotek dotyczących Chałup (niekoniecznie związanych z powodzią). Może brakuje jakiegoś działu w galerii, jeśli tak to proszę napisać, a utworzy się nowy dział dla zdjęć. A film z powodzi, jak mówiłem ulegnie w najbliższym czasie konwersji na format cyfrowy i wtedy pojawi się na forum. Pozdrawiam :]

Offline

 

#7 2008-04-14 22:29:11

Jack

KAPITAN

Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 390
Punktów :   

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Dobra informacja: filmu z powodzi można się spodziewać najprawdopodobniej pod koniec tygodnia, jeśli wszystko pójdzie ok.

Offline

 

#8 2008-04-20 21:37:06

paulschen10

KAPITAN

10275236
Call me!
Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 425
Punktów :   
WWW

Re: POSZUKUJEMY ZDJĘĆ Z POWODZI...

Filmy z powodzi pojawią się na forum w kilku odcinakach ze względu na ograniczenie serwisu "YouTube", które dotyczy długości filmu, a mianowicie 10 minut to maksymalny czas umieszczanego tam filmu. Kolejny odcinek powinien pojawić się w przyszłym tygodniu i dotyczyć będzie powodzi już wyłącznie w Chałupach.


"Za co to biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? - Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa. "
                                                         Jan Kochanowski

Offline

 
Zapraszamy do korzystania z darmowej bramki sms: Darmowa Bramka SMS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl